Intencje mszalne

Niedziela 21.10

7.00 + Krzysztof  Niezbecki (14r. śm)

7.00 + Marianna Kowalik (21greg)

8.30 + Wypominki

8.30 + Jan Prus (21greg)

10.00 + Stanisław  Śledziński (9r. śm)

  1. 00 + Iwona Rak (2r śm)

11.30 + Adam Wnuk (14r. śm), Stanisława, Tadeusz i Aniela Jóżwiccy

13.00     ZA PARAFIAN

13.00    Dziękczynno – błagalna w 50 rocz. ślubu Wandy i Jana  Zakrzewskich

13.00    W 30 rocz. ślubu Anety i Jana, dziękczynna, z prośbą  o dalsze błogosławieństwo Boże dla Jubilatów, dzieci i wnuków

17.00  W int. NSZZ Solidarność oraz HDK im. błogosławionego Jerzego Popiełuszko  

Poniedziałek 22.10

7.00 + Ewelina

7.00 + Marianna Kowalik (22greg)

7.30 + Wiktoria

7.30 + Jan Prus (22greg)

8.00  + Danuta Domaradzka – od Ireny i Anny Suduł

18.00   PAPIESKA

Wtorek 23.10

7.00 + Marianna Kowalik (23greg)

7.00 + Ewa Gmur – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej Nr7 w Świdniku

7.30 + Jan Prus (23greg)

7.30 + Katarzyna i Feliks Głuszczyk

8.00 + Teresa Krępa  – od przyjaciół

18.00 + Ignacy Serwin

Środa 24.10  

7.00 + Marianna Kowalik (24greg)

7.00 + Danuta Domaradzka – od koleżanki Anny

7.30 + Mieczysław Węs od sąsiadów

7.30 + Jan Prus (24greg)

8.00 + Teresa Krępa – od koleżanek i kolegów z ogrodu Malwa

18.00 + Leszek Jankowski (7r. śm)

 Czwartek 25.10

7.00 + Stanisław Jackowski (10r. śm)

7.00 + Marianna Kowalik (25greg)

7.30 + Jan Prus (25/greg)

7.30 + Zofia Kuniewicz – od sąsiadów z ul Mickiewicza 4

8.00 + Zofia Macina (1r. śm)

18.00  Zbiorowa

Piątek 26.10

7.00 + Marianna Kowalik (26greg)

7.00  + Genowefa i Adam Gorzel

7.30 + Janusz Winiarczyk (25r. śm)

7.30 + Adam Widz – od kolegów z sekcji bokserskiej

8.00 + Walenty Grabiec – od rodziny Olaki

8.00 + Zbigniew Dziurka (30dz. po śm)

18.00 + Jan Prus (26greg)

Sobota 27.10

7.00 + Antoni Mrozowski (2r. śm), Bogumiła

7.00 + Marianna Kowalik (27greg)

7.30 + Wiktoria, Franciszek Kula

7.30 + Jan Prus (27greg)

8.00 + Władysława Staińska (30dz. po śm)

8.00 + Tadeusz Piotrowski (im)

18.00 + Andrzej Glejf (14r. śm)

Niedziela 28.10

7.00 + Stefan, Katarzyna, Władysław Wypchło, Jan, Józef, Józefa Niewczas

7.00 + Marianna Kowalik (28greg)

8.30 + Tadeusz Chyła (37r. śm), Maria Chyła, Józef Taracha

8.30 + Jan Prus (28greg)

10.00 + Adolf Gądek i zm z rodz. Gądek i Nieradek

  1. 00 + Tadeusz Golecki (3r, śm)

11.30 + Ryszard Grzegorczyk, Apolonia Cichońska (5r. śm), Paweł Grzegorczyk

13.00     ZA PARAFIAN

13.00 + Melania Gajo (1r. śm)

17.00 + Władysław Motyl (2r. śm)