Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

26.02 -04.03 2018 r.

Poniedziałek 26.02

7.00 + Feliks Karwowski (24 r. śm.), Józef, Aleksander

7.00 + Jan, Helena, Danuta, Roman, Zdzisław i zmarli z rodziny Wojtasiów

7.30 + Henryk Typek – od sąsiadów z klatki z ul. Niepodległości 19

7.30 + Andrzej Słuczan-Orkusz – od sąsiadów z klatki

8.00 + Urszula Dudziak – od pana Sobczaka i Flisa

18.00 + Mirosław Sadecki (26 greg.)

Wtorek 27.02

7.00 + Mirosław Sadecki (27 greg.)

7.00 + Genowefa Stefaniak, Jan i Jadwiga Filipek (5 r. śm.)

7.30 + Jerzy Słowik – od żony

7.30 + Sławomir Kusiak – od pracowników EC w Świdniku

8.00 + Jerzy Drzewiecki (4 r. śm.), zmarłych z rodziny Drzewieckich

18.00 + Marianna Sajnok (15 r. śm.), zmarłych z rodziny Sajnaków, Kowalików

Środa 28.02

7.00 + Stanisław Kępka (2 r. śm.)

7.00 + Mirosław Sadecki (28 greg.)

7.30 + Artur Zegadło (30 dzień po śm.)

7.30 + Krystyna Baczewska (6 m-c po śm.) – od Wspólnoty Krwi Chrystusa

8.00 Roman Prokop – z okazji imienin o potrzebne łaski i zdrowie

18.00 + Władysław Motyl (1 greg.)

Czwartek 01.03

7.00 + Władysław Motyl (2 greg.)

7.00 + Mirosław Sadecki (29 greg.)

7.30 + Franciszek Oleszczuk (4 r. śm.)

7.30 + Tadeusz Remisiewicz (4 r. śm.)

8.00 + Piotr Pulikowski (5 r. śm.)

18.00 ZBIOROWA

Piątek 02.03

7.00 + Elżbieta

7.30 + Władysław Motyl (3 greg.)

7.30 + Tadeusz Remisiewicz (4 r. śm.)

7.30 + Mirosław Sadecki (30 greg.)

8.00 W int. Wspólnoty Krwi Chrystusa

8.00 + Angelika Bełdowska (3 r. śm.)

18.00 Straż Honorowa – NSPJ

Sobota 03.03

7.00 + Ewa (6 r. śm.), Edward, Zbigniew zmarli z rodziny Kubickich

7.00 + Władysław Motyl (4 greg.)

7.30 + Stanisław Golonka (17 r. śm.)

7.30 + Jan Ostrowski (15 r. śm.)

8.00 + Zofia, Stanisław Kulik

10.00 Dzień Skupienia Wspólnoty Krwi Chrystusa

18.00 + Maria (10 r. śm.), Jacek, Ireneusz, Regina, Kazimierz

Niedziela 04.03 III Niedziela Wielkiego Postu

7.00 + Stefan Gburzyński (6 r. śm.)

8.30 + Władysław Motyl (5 greg.)

8.30 Natalia Wójtowicz- w 3 urodziny o Boże błogosławieństwo dla niej oraz Antoniego i Mikołaja.

10.00 + Tadeusz Rogowski

10.00 + Anna Pąk

11.30 + Gabriela, Kazimierz Wnuk, zmarli z rodziny Wydrów, Wnuków, Kozaków, Gowinów

13.00 ZA PARAFIAN KR Matki Bożej Królowej Polski Nr 2

13.00 + Kazimierz Kazan (im), zmarli z rodziny Kazanów i Koniecznych

17.00 + Zbysław Zapalski (19 r. śm.), Waleria, Piotr, Czesław Zapalscy, Józef, Wiktoria, Irena, Stanisław, Józef, Krystyna Golik, Grażyna Okal