Duszpasterze parafii

image005  Ks. kan. mgr lic. Leszek Surma. Proboszcz parafii od 20 lipca 2014 roku.

Urodzony 23 kwietnia 1963 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 3 czerwca 1990 roku. Pracownik TVP SA. Referent ds. środków społecznego przekazu. Posiada tytuł kanonika honorowego Kapituły Lubelskiej.

 

 

image009 Ks. mgr Grzegorz Gut. Wikariusz parafii od 2011 roku.

Urodzony 5 kwietnia 1981 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 3 czerwca 2006 roku.

 

 

 

 

 

 

DSC_1868.Dyplom Tomasz KomaKs. mgr Tomasz Koma. Wikariusz w parafii od 2015 roku. Urodził się 29 października 1987 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 6 czerwca 2015 roku.

 

 

 

 

 

 image015Ks. Andrzej Kniaź. Emeryt, rezydent.

Urodzony 10 maja 1947 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 15 czerwca 1972 roku. Kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej.